RUBE GOLDBERG

Rube Goldbergiks nimetatakse ahelreaktsiooni, mis koosneb paljudest väikestest mehhanismidest. Meie Rube Goldbergi masin on ehitatud kaheksa tiimi poolt, alustades koolimaja teiselt korruselt jõudes lõpuks aatriumi.

ÜLESANDE JAOTUS TIIMIDES:

I TIIM:

Kretely Arras – liumäe ehitus, materjali kogumine

Markus Palatu – liumäe ja veetõstuki ehitus

Roomet Tann – ideede autor, trepi ja lõpu ehitus

Hugo Martin Teemus – alguse ja lõpu, CD-ratta ehitus

Martin Kalmus – alguse ja lõpu, põrkemasina ja renni ehitus

 

II TIIM:

Kaie Joala – veekaalulifti ja pinksirenni ehitus

Anet Marii Paumets – pinksirenni ehitus

Toomas Trummal – veekaalulifti ehitus, abikäsi

Jaakob Jüris – veekaalulifti ja seina ehitus

Martin Kirpu – seina ehitus, materjalide kogumine

Sten-Eric Suve – roboti ehitus ja programmeerimine, ideed

 

III TIIM:

Gustav Klaasen – õhupallisüsteemi ehitus

Sken-Sander Pille – veesüsteemi ehitus, saagimine

Agnes Vask – grupijuht, ideed

Jane Viiklaid – seina ja doomino ehitus

Ode-Iris Orro – seina ja doomino ehitus

 

IV TIIM:

Robert Politanov – liftist sillani ala ehitus

Andreas Arras – seina ehitus, mudelautoga ahelreaktsioon

Johann Philipp Alexander Ernits – meeskonna koordineerimine, liftist sillani ala ehitus

Oskar Roosi – seina ehitus, mudelautoga ahelreaktsioon

Arti Ilves – vahetusrennide ehitus

Tormi Kompus – puurimine, seina ehitus

 

V TIIM:

Steven Laul – neljanda tiimi lõpuga ühendus

Joel-Endrek Pärnpuu – neljanda tiimi lõpuga ühendus

Elina Tall – CD-ratta ja doomino ehitus ja ühendamine

Kert Karsna – grupijuht, veeelemendi ehitus

Rasmus Parv – ideed, puidurenni ehitus

 

VI TIIM:

Markus Lodi – seina ehitus ja ühendamine doominoga

Kadi Rebane – liumäe ehitus, ideed, abikäsi

Liisa Margareta Torpats – ideed, abikäsi, doomino ja torusüsteemi ehitus

Kevin Soe – doomino ja rippuva elemendi ehitus

Robert Birnbaum – doomino ja küünlareaktsiooni ehitus

Viktor Kulešov – lõpu- ja haamrisüsteemi ehitus

 

VII TIIM:

Rasmus Mölder – CD-plaadi süsteemi ehitus mudelautoni

Grete Jaeski – torni, õhupallisüsteemi ja riidepuusüsteemi ehitus

Koit Krusberg – CD-plaadi süsteemi ehitus mudelautoni, robot ja selle programmeerimine

Roberta Türkson – torni ja õhupallusüsteemi ehitus

 

VIII TIIM:

Rico Markus Oraka – ideed, abiline

Andri Sullan – ideed, kaldseina ehitus

Henry Noorsalu – grupijuht, põhiideed

Kristofer Klassen – toru ja doomino ehitus

Sander Nõlvak – ideed, kaldseina ehitus